Oprócz materiałów przygotowywanych przez lektorów dla specyficznych potrzeb ich grup, pracownicy naukowo-dydaktyczni ANS przygotowali szereg otwartych, bezpłatnych kursów online przeznaczonych dla określonych kierunków studiów lub dla wszystkich studentów.

Część kursów powstała w ramach projektów europejskich, z udziałem naszych zagranicznych partnerów, m.in. austriackiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu, brytyjskich Uniwersytetów Coventry i Strathclyde, czeskiej Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Pradze, francuskiej École nationale supérieure des télécommunications de Bretagne w Breście, hiszpańskiego Uniwersytetu Santiago de Compostela, irlandzkiego Munster University i Dublin City University, niemieckiego Uniwersytetu Drezdeńskiego, norweskiej Hogskole i Telemark, portugalskiej Politechniki Beja, włoskiego Istituto Formazione Operatori Aziendali w Reggio Emilia, czy Międzynarodowej Organizacji na Rzecz Edukacji Pracowników Ochrony Zdrowia z siedzibą na Cyprze.

Zachęcamy do korzystania z kursów online do nauki własnej lub do wspomagania nauki na lektoracie. Wszystkie kursy powstałe w ramach projektów międzynarodowych są dostępne w kilku wersjach językowych, w tym angielskiej.

Kliknij, aby poznać kursy przeznaczone dla Twojego kierunku studiów: