mgr Katarzyna Wójcik

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Moje doświadczenia zawodowe obejmują kilka lat życia w Wielkiej Brytanii, gdzie miałam okazję pracować w dużych międzynarodowych korporacjach, rozwijając swoje umiejętności w dynamicznym środowisku.

Od 2018 roku pełnię rolę lektora języka angielskiego w Akademii Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, gdzie angażuję się w edukację przyszłych profesjonalistów. Kontynuuję również pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym, co pozwala mi na codzienne stosowanie języka angielskiego w praktyce i doskonalenie swoich kompetencji.

Prywatnie jestem miłośniczką skandynawskich kryminałów i angielskiej komedii.